تبلیغات
Hollywood-Fan - فقط برو ادامه
 
Hollywood-Fan
درباره وبلاگ


همه ی هالیوودی ها این جان
تو هم بیاااااااااااااااا
جدید ترین اخبار هاااااا بدو دیگه

مدیر وبلاگ : آیدا :
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جمعه 19 اردیبهشت 1393 :: نویسنده : آیدا :
    
     حتما برید ادامه
                                                پناه به خدا از شیطان ملعون 
نام خداوند مهربان

شیطان از جنس جِـن است واز آتش خلق شده است. وقبل از اینکه از بهشت رانده شود خدارا بسیاز عبادت میکرد . به همین دلیل عزازیل نام گرفت.حضرت علی (ع) فرمودند: شیطان هفتاد هزار سال خدا را عبادت کرد وفقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال طول کشید.وقتی خدا انسان را از خاک آفرید ودرآن روح دمید به تمام ملائکه دستور داد که بر آدم سجده کنند وهمه سجده کردند به غیر از ابلیس.شیطان به خدا گفت :من هفتاد هزار سال تو را عبادت کرده ام وخودت فرموده ای که هرکس مرا عبادت کند عبادتش بی نتیجه نمی گذارم وعوضش را به او می دهم. خدا فرمود:هرچه بخواهی در دنیا به تو عطاء می کنم.شیطان گفت :

 • اول اینکه اجازه بدهی تا قیامت زنده بمانم. خداوند فرمود :تا روز معلومی تو را مهلت می دهم.

 •  دوم اینکه در مقابل هریک از فرزندان آدم 2 فرزند به ما عطا کنی که برای هریک از اولاد آدم دو فرزند را مسلط کنم تا آنها را به گمرا هی بکشانند.خدا باز هم قبول کرد.

 • سوم اینکه از تو می خواهم مرا در بدن اولاد آدم همچون خون در جریان دهی که از هر جای بدن او بتوانم او را به معصیت بکشانم

 • چهارم اینکه می خواهم اولاد آدم ما را نبیند ولی ما انها را ببینیم!

 • .پنجم اینکه از تو می خواهم به من قدرتی دهی که به هرشکلی که می خواهم در آیم وهرکجا که می خواهم بروم.
 • .ششم میخواهم تا دم مرگ پیش اولاد آدم باشم(یعنی حتی وقتی حضرت ملک الموت برای قبض روح به سراغ آدم می آید شیطان هم حاضر می شود وانسان را وسوسه می کند.)امام محمد باقر(ع) فرمود: هنگامی که انسان درحال جان کندن است خیلی تشنه می شود و در آن هنگام شیطان با یک لیوان آب می آید ومی گوید :اگر برمن سجده کنی وکافر شوی این آب را به تو می دهم،اما شیطان آب را میریزد ومی گوید از تو بیزارم ومی رود.)

 • هفتم اینکه از تو می خواهم مرا برسینه اولاد آدم مسلط کنی تا اورا وسوسه کنم.

خداوند در پایان می فرماید:تمام خواسته هایت را برآورده میکنم ولی هرکس پیرو توباشد او را با تو به جهنم می فرستم.بعد شیطان می گوید :ای خدا به عزت وجلالت قسم همه ی انسان ها را گمراه میکنم مگر عده معدودی که بنده خاص تو هستند .

شیطان گفت: جایی برای زندگی به من بده.خدا فرمود تو را درحمام ها وهرکجا که محل رفت وآمدمردم است قرار می دهم.

شیطان گفت:غذای من چه باشد؟خدا فرمود: سرهر سفره ای که نام من(بسم الله الرحمن الرحیم) برده نشود بنشین با آنها که همچون حیوان گرسنه هستند غذابخور.امام محمد باقر(ع)فرمود:اگر اول غذایادتان رفت بسم الله بگوئید اخر غذا بگوئید خدایا شکرت تا شیطان هرچه را که خورده استفراغ کند.

بعد شیطان گفت من احتیاج به آب دارم،خدا فرمود:آب تو شراب وهر چیز مست کننده باشد

بعد شیطان گفت برای من کتابی قرار بده. خدا فرمود : کتاب تو وشم(خالکوبی وکتابهای سحروجادو) اولین کسی که سحر وجادو را به انسان اموخت شیطان بود

بعدشیطان گفت برای من حدیثی قرار بده.خدا فرمود :حدیث تو دروغ است.

بعد گفت:برای من دام و وسیله شکار قرار بده.خدا فرمود :زنآن را وسیله صید وبه دام انداختن مردم قرار دادم


دیدار شیطان با رسول بزرگوار اسلام و شکایاتش

روزی حضرت محمد (ص)شیطان را حاضر در مسجد الحرام دید وپیش او رفت وگفت:ای ملعون چرا ناراحتی؟شیطان گفت :از دست تو وامتت ناراحتم.حضرت فرمود از من چرا ناراحتی؟ شیطان گفت: ،چون این همه تلاش می کنم که مردم را گمراه کنم ،
ولی تو درقیامت از آنها شفاعت می کنی وتمام زحمات مرا به هدر میدهی به همین خاطر باتو دشمنم واز تو بدم می آید. حضرت فرمود: از امتم چرا ناراحتی؟ شیطان گفت:امت تو خوصوصیاتی دارند که امتهای دیگر ندارند. اول اینکه به هم می رسندسلاممی کنند که سلام اسم خداست ومن از این اسم می ترسم،دوم اینکه وقتی همدیگر را می بینندبه یکدیگر دستمی دهند وتا دستهایشان از هم در نیامده گناهانشان بخشیده می شود.سوم اینکه وقتی می خواهند غذا بخورندبسم اللهمی گویند ومن دیگرنمی توانم غذابخورم و گرسنه می مانم.چهارم اینکه بعد از غذا خوردنالحمدااللهمی گویند.         

پنجم اینکه وقتی اسم تو می آید بلند بلندصلواتمی فرستند وآنقدر ثواب آن زیاد است که من فرار میکنم   

ششم اینکه وقتی می خواهند کاری بکنندانشاء اللهمی گویند ومن دیگر نمی توانم در آن کار دخالت کنم وآنها را برهم زنم.هفتم آنکهصدقهمی دهند بااین کار هم گناهانشان آمرزیده می شود وهم هفتاد نوع بلا رااز خود دور می کنند.به همین دلیل حضرت نبی اکرم (ص) فرمود: وقتی انسان دستش را در جیبش می کند تا صدقه بدهد هفتاد شیطان دست اورا می گیرند تا اورا منصرف کنند.    

هشتم آنانکه قران می خوانند ودر خانه ای که قرآن خوانده شود دیگر جایی برای من نمی ماند چون درآن خانه ملائکه رفت وآمد می کنند .نهم آنکهمرا زیاد لعنتمیکنند وباهر لعنت یک زخم در بدنم می افتد وتازمانیکه آن شخص را به گمراهی نکشانم آنها خوب نمی شوند.دهم اینکه هنگامی که گناه می کنند سریع توبه می کنند وزحمات مرا به هدر می دهند . یازدهم اینکه عطسه که می کنندالحمداللهمی گویند.حضرت فرمود :عطسه ازخداوند وخمیازه از طرف شیطان است ،وقتی عطسه می کنید باید الحمد الله بگوئید .وقتی انساننمازمی خواند شیطان از او دور می شود به خصوص اگر سجده نماز طولانی باشد شیطان از روی ناراحتی فریاد می کشد.حضرت رضا (ع) فرمود:هرکس نماز نخوآند از شیطان هم پست تر است.چون شیطان یک خطآ کردوآن هم اینکه بر انسان سجده نکرد ولی انسان اگر نماز نخواند برای خدا سجده نمی کند!    
   

حضرت محمد (ص)فرمود:مجوزشما برای عبور از پل صراطنمازاست  

وفرمودند: اگرنماز مومن قبول شود بقیه ی اعمال او نیز پذیرفته می شود.در نماز ها نماز صبحخیلی سفارش شده است ودلیل آن این است که در هنگام شب فرشتگان شب پیش انسان هسنتد و اعمال شب را می نویسند وهنگامی که اذان صبح را می دهند فرشتگان شب می روند و جای خود را به فرشتگان روز می دهند پس اگرنماز صبح را بخوانیم در دو پرونده ثبت می شودوآخرین عمل که همین نماز صبح است را فرشتگان می نویسند واولین چیزی که در پرونده صبح ثبت می شود همان نماز صبح است .از حضرت امام صادق (ع) منقول است: از صفات مومن این اسن که بسم الله الرحمن الرحیم رادرنماز بلند می گوید .اگر سر نماز بسم الله رابلند نگوئیم شیطان تاپایان نماز برروی شانه انسان می نشیند وانسان را وسوسه می کند ونیز فرمودند:هرکس بعد از تکبیر نماز (قبل از شروع حمد)اعوذبالله من شیطان ارجیم را بگویدبه اندازه هرمویی که در بدن اوست هزار حسنه برای او می نویسند. 

پیامبر(ص) فرمود: هرکس بعد از نماز تسبیحات حضرت زهرا (34 الله اکبر-33الحمدالله-33سبحان الله) بگویدبه خصوص اگر باانگشتانش بشماردهمان دستهایش اورا در قیامت شفاعت می کنند.

هرکی اینو خونده یا نماز خون شده یا دیگه مرتب نماز میخونه


منابع:قرآن کریم،سجاده عشق ، سرگذشت روح ، درمانگاه معنوی ، در کمین شیطان ،  راز اسرار آمیز عدد 30"

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 9 شهریور 1396 04:57 ب.ظ
You could definitely see your enthusiasm in the
article you write. The sector hopes for more passionate writers such as you who
are not afraid to mention how they believe. Always go after your heart.
پنجشنبه 17 فروردین 1396 06:12 ق.ظ
Howdy, I believe your site could possibly be having browser compatibility problems.
When I look at your web site in Safari, it looks fine however when opening
in I.E., it has some overlapping issues. I just wanted to provide you with a quick heads up!
Aside from that, fantastic website!
یکشنبه 4 خرداد 1393 01:00 ب.ظ
سلام.....آیدا جون.....با اجازت کپی کردم دو تا از مطلباتو.......
آیدا : نه گلم عیبی نداره
شنبه 3 خرداد 1393 12:36 ب.ظ
اجازه هست کپی کنم بقیه هم ببینن
شنبه 20 اردیبهشت 1393 05:20 ب.ظ
من بااین که میخوندم ولی برام جالب بود تا تهش خوندم . خلاصه کارت حرف نداشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
آیدا : mer300000000000000000000000000
گفتم حالا یه هدایتی هم کرده باشیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر